Reklama produktów

Wątek dla rodziców. Wszystko o dzieciach, problemach i radościach związanych z rodzicielstwem.
Awatar użytkownika
Zefir
Posty: 187
Rejestracja: 16 lip 2019, 13:00

Reklama produktów

Post autor: Zefir »

Zdecydowanie jestem zwolennikiem starej metody reklamy czyli drukowanie ulotek.Decydując się na większa ilość, sprawimy że ulotki bedą bardzo zauważalne i wiele osob o nas bedzie pamiętać. Dobrym miejscem na zamówienie ulotek jest ta drukarnia https://www.diamond-druk.pl/. Maja ciekawą ofertę.
Awatar użytkownika
znina
Posty: 119
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:59

Re: Reklama produktów

Post autor: znina »

Ulotki czy wizytówki to jedno, jednak moim zdaniem obecnie najskuteczniejszą formą jest reklama internetowa. Ta dociera do sporej ilości odbiorców, którzy mogą być naszymi potencjalnymi klientami. Taka reklama koniecznie musi być zrobiona profesjonalnie. To jakby nie było nasza wizytówka. Mnie ten temat jest zupełnie obcy, dlatego też zdecydowałam się oddać go w ręce specjalisty, którego znalazłam na stronie https://piotrpolok.pl/kontakt/ .
Awatar użytkownika
asiek
Posty: 98
Rejestracja: 07 cze 2019, 8:51

Re: Reklama produktów

Post autor: asiek »

Ja ostatnio odkryłam sklep reklamowy Retio - https://www.retio.pl/ i zastanawiam się nad skorzystaniem z jego usług. Przygotowuję firmę do targów branżowych i zależy mi na stosiku reklamowym wysokiej jakości. Poza tym chcę zamówić nowe ulotki, plakaty itd.
Awatar użytkownika
xerxes
Posty: 86
Rejestracja: 24 cze 2020, 23:22

Re: Reklama produktów

Post autor: xerxes »

Jeśli chcecie uszlachetnić druk na waszych materiałach reklamowych to zgłoście się do MegaLak https://www.megalak.pl/ z Marek z okolic Warszawy. W ofercie jest u nich m.in. lakierowanie UV powierzchni, foliowanie, tłoczenie, sztancowanie i hot-stamping. Są terminowi i zamówienia wykonują solidnie, także na bank wam się spodobają.
Awatar użytkownika
Pessento
Posty: 44
Rejestracja: 27 sty 2020, 10:10

Re: Reklama produktów

Post autor: Pessento »

Nie ważne tak naprawdę czy chodzi o produkty czy usługi - marketing internetowy sprawdza się zarówno pod tym jak i pod tym względem. Na pewno warto poświęcić chwilę czasu i poczytać o tym na http://marketing.media.pl/ Korzystaliście? Taka wiedza na pewno się przyda jeśli nam zalezy na reklamie wysokiej jakosci
Awatar użytkownika
opcja
Posty: 30
Rejestracja: 09 sie 2019, 23:19

Re: Reklama produktów

Post autor: opcja »

Oj nie...zdecydowanie ulotki i jakiekolwiek inne formy drukowane według mnie odpadają. Teraz konsument jest dużo bardziej wymagający, potrzebuje mocnych bodźców, by w ogóle zmienić tok myślenia i skierować uwagę w stronę brandu. Dlatego firmy coraz czesciej angażują się w działania tego typu http://marketingsensoryczny.com.pl/ bo oddziaływanie na zmysły moze mieć większą siłę niz sie pozornie wydaje
Awatar użytkownika
wunka
Posty: 41
Rejestracja: 14 lip 2019, 9:18

Re: Reklama produktów

Post autor: wunka »

Chcąc zwiększyć obszar pozyskiwania nowych klientów, podjęłam współpracę z agencją http://primaverapr.pl/ , gdzie wprowadzono do mojej firmy marketing internetowy. Socjal media, poprawa wizerunku czy odbioru, już przynosi efekty, a to dopiero początek działań.
Awatar użytkownika
contik
Posty: 125
Rejestracja: 23 wrz 2019, 8:43

Re: Reklama produktów

Post autor: contik »

Pozycjonowanie jest bardzo skuteczną formą służącą do promocji strony w sieci. Korzystałam swego czasu i bardzo mi pomogła agencja http://semseomarketing.pl/ Bardzo przydatne działania i dzieki takim agencjom jestemy rozpoznawalni w sieci.
ODPOWIEDZ