Organizacja imprez urodzinowych dla dzieci

Wątek dla rodziców. Wszystko o dzieciach, problemach i radościach związanych z rodzicielstwem.
Awatar użytkownika
Henrieta
Posty: 11
Rejestracja: 06 lip 2019, 19:35

Organizacja imprez urodzinowych dla dzieci

Post autor: Henrieta »

Cześć! Chcę zorganizować imprezę dla mojego synka. Planuję ją dopiero późnym latem, ale już szukam firmy, która mogłaby się tym dla mnie zająć. Myślałam o tym, żeby zlecić to zadanie http://all4fun.szczecin.pl/. Macie jakieś zdanie na jej temat?
Awatar użytkownika
Kasha
Posty: 9
Rejestracja: 25 maja 2019, 13:54

Re: Organizacja imprez urodzinowych dla dzieci

Post autor: Kasha »

Jeśli zależy Ci na udanym przyjęciu urodzinowym dla dziecka, to zdecydowanie polecam all4fun. Pracują tam najlepsi animatorzy, jakich znam. Mają bogatą ofertę różnych zabaw- najlepiej sprawdź na ich stronie.
Awatar użytkownika
Iza
Posty: 538
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:22

Re: Organizacja imprez urodzinowych dla dzieci

Post autor: Iza »

A czy organizowaliście sami pierwsze urodziny Waszych pociech? Jeśli tak, to gdzie zaopatrzyliście się w różne dekoracje na roczek? Wybieraliście jakiś motyw przewodni? Jak to u Was wyglądało? I ilu gości zaprosiliście?

plazma czy led forum
Awatar użytkownika
Kama85
Posty: 29
Rejestracja: 23 maja 2020, 14:10

Re: Organizacja imprez urodzinowych dla dzieci

Post autor: Kama85 »

Jeżeli jesteście z okolic woj. pomorskiego to polecam wejść na stronę https://swiatlabiryntow.pl/kontakt i zapoznać się z ich ofertą. Ja robiłam tam urodzinki dla syna i naprawdę spędziliśmy tam czas a dzieciaki były zachwyconę.
Awatar użytkownika
Jacekk
Posty: 12
Rejestracja: 24 lut 2020, 9:34

Re: Organizacja imprez urodzinowych dla dzieci

Post autor: Jacekk »

Hej, ostatnio mialem rozmowe w tym temacie z żoną - chciałem zorganizować urodziny dla syna i jego kolegów w lesie, z ogniskiem i powozić ich trochę terenówką. Żona stwierdziła jednak że to zbyt niebezpieczne i nie możemy brać odpowiedizalności za cudze dzieci. Myślicie że to był zły pomysł na imprezę?
Awatar użytkownika
yuta
Posty: 11
Rejestracja: 02 mar 2020, 11:01

Re: Organizacja imprez urodzinowych dla dzieci

Post autor: yuta »

Jacekk pisze: ↑01 lip 2020, 9:32 Hej, ostatnio mialem rozmowe w tym temacie z żoną - chciałem zorganizować urodziny dla syna i jego kolegów w lesie, z ogniskiem i powozić ich trochę terenówką. Żona stwierdziła jednak że to zbyt niebezpieczne i nie możemy brać odpowiedizalności za cudze dzieci. Myślicie że to był zły pomysł na imprezę?
No mysle ze jest w tym troche prawdy, niepelnoletnie dzieci nie moga byc same bez opiekuna w takim miejscu - a jezeli bedziesz Ty z nimi to niejako jestes opiekunem. Proponuje zrobic tak jak przy wycieczkach szkolnych - niech rodzice wypelnia dla Ciebie jakies oswiadczenia ze sa swiadomi ryzyka i biora za nie odpowiedzialnosc. Tak sie zabezpieczysz najlepiej
Awatar użytkownika
Investon
Posty: 25
Rejestracja: 09 sty 2020, 9:33

Re: Organizacja imprez urodzinowych dla dzieci

Post autor: Investon »

Jacekk pisze: ↑01 lip 2020, 9:32 Hej, ostatnio mialem rozmowe w tym temacie z żoną - chciałem zorganizować urodziny dla syna i jego kolegów w lesie, z ogniskiem i powozić ich trochę terenówką. Żona stwierdziła jednak że to zbyt niebezpieczne i nie możemy brać odpowiedizalności za cudze dzieci. Myślicie że to był zły pomysł na imprezę?
Branie odpowiedzialnosci formalnie za czyjes dziecko to jedna sprawa. Druga sprawa jest taka, ze mozesz realnie zwiekszyc bezpieczenstwo w swoim aucie, stosujac specjalne systemy pasow czy tez wzmocnienia. Ja przed pierwszym wyjazdem w teren ponad miesiac spedzilem w warsztacie na wlasnie dokladaniu dodatkowych akcesoriow - zobacz na sklepie terenowiec 4x4, ja tam wszystko znalazlem
ODPOWIEDZ