Najlepszy fotelik do samochodu

Wątek dla rodziców. Wszystko o dzieciach, problemach i radościach związanych z rodzicielstwem.
Awatar użytkownika
tymoteusz_91
Posty: 1
Rejestracja: 09 mar 2022, 20:24

Najlepszy fotelik do samochodu

Post autor: tymoteusz_91 »

Cześć, znacie się na markach fotelików samochodowych? Jeśli tak to chciałbym was podpytać, które modele ewentualnie polecacie? Bezpieczeństwo jest dla mnie najważniejszą kwestią, ale wygoda też nie jest bez znaczenia. Zainteresował mnie na przykład fotelik samochodowy Cybex Platinum. Czy ktoś z was go ma i chciałby podzielić się jakąś opinią czy spostrzeżeniami?
zoja88

Re: Najlepszy fotelik do samochodu

Post autor: zoja88 »

Już niedługo będę mamą i też szukałam czego odpowiedniego już dla mojego maluszka - i znalazłam... I w sumie chciałabym się was doradzić czy model COSMO https://avionaut.com/pl/foteliki/aviona ... =JeansC.04 byłby faktycznie ok? Mam wrażenie, że ten fotelik jest naprawdę bardzo dobry i zaskakujące jest to, że jest tak lekki. A dwa to łatwo go utrzymać w czystości.
piżka

Re: Najlepszy fotelik do samochodu

Post autor: piżka »

Używanie Smart Kid Belt stało się dla nas nawykiem podczas podróży. Nasza rodzina czuje się bezpiecznie i wygodnie dzięki temu urządzeniu. To innowacyjne rozwiązanie, które sprawiło, że nasze rodzinne wakacje stały się jeszcze przyjemniejsze.
ODPOWIEDZ