Ginekolog

Wątek dla rodziców. Wszystko o dzieciach, problemach i radościach związanych z rodzicielstwem.
Awatar użytkownika
maja95
Posty: 95
Rejestracja: 16 cze 2019, 22:56

Ginekolog

Post autor: maja95 »

Cześć, witam wszystkich. Chciałam tutaj podzielić się swoją opinią na temat ginekolog Barbary Blicharczyk. Przyjmuje ona w Kołobrzegu, w kilku miejscach, ja akurat poszłam do niej prywatnie na wizytę kontrolną. No i szczerze powiem, że wcześniej nie spotkałam się z tak wspaniałym lekarzem! Wiem, początek trochę mylący, ale jestem naprawdę szczęśliwa, że do niej trafiłam. :D A przez przypadek, bo nawet nikt mi o niej nie wspominał!
Awatar użytkownika
Kivlov
Posty: 10
Rejestracja: 15 lip 2019, 14:43

Re: Ginekolog

Post autor: Kivlov »

Dobry ginekolog to jest podstawa sukcesu obecnie. Jego rady mogą bardzo się pomóc w seksie!
______________________
Magisterskie prace na Politechnice Wrocławskiej
Awatar użytkownika
wunka
Posty: 41
Rejestracja: 14 lip 2019, 9:18

Re: Ginekolog

Post autor: wunka »

JA też mam swoją panią ginekolog do której chodzę regularnie na wizyty. W końcu lepiej wiedzieć czy jest z nami wszystko w porządku czy musimy brać jakieś leki itp. Ja co prawda dowiedziałam się że mam wirusa hpv, no ale nic mnie nie bolało ani nic a jednak już jakieś zmiany, co prawda minimalne ale mam. I robię wszystko żeby ich się pozbyć, a konkretnie wiadomo dbam o siebie ale też używam żelu papilocare

alcatel 2010 dane techniczne
Awatar użytkownika
infinity
Posty: 19
Rejestracja: 30 sie 2019, 13:10

Re: Ginekolog

Post autor: infinity »

W różnych klinikach da się znaleźć dobrego ginekologa, a jak zleci on także badanie usg piersi to tutaj http://www.arciszewski.pl/uslugi/badania-usg/ w Klinice Arciszewscy można się zapisać na takie badanie. Klinika ma odpowiedni sprzęt i będzie to dokładne badanie.
Awatar użytkownika
Magnat777
Posty: 34
Rejestracja: 08 lip 2019, 9:29

Re: Ginekolog

Post autor: Magnat777 »

Dobry ginekolog na pewno się przyda! To jest po prostu wspaniała sprawa!
_____________________________
pisaniepraclogistyka.pl
Awatar użytkownika
adusia8
Posty: 83
Rejestracja: 23 wrz 2019, 14:49

Re: Ginekolog

Post autor: adusia8 »

Dokładnie i le to ja juz razy szukałam dobrego gina, aż w koncu natknęłam się na odpowiednią lekarkę w szpitalu Mazovia, świetna Pani ginekolog zaradziła na problemy z szyjką macicy i do tego z torbielami w piersi, takich lekarzy to ze swieca szukac
Awatar użytkownika
zoi77
Posty: 156
Rejestracja: 28 mar 2019, 8:46

Re: Ginekolog

Post autor: zoi77 »

Mam trzydzieści lat i bardzo mi zależy na tym, żeby w końcu założyć swoją rodzinę. Marzy mi się bobas, ale od długiego czasu staramy się z mężem nic. Obawiam się, że mogę być niepłodna. Dlatego chce się zgłosić do ginekologa https://www.kcmclinic.pl/pl/dla-pacjent ... 3d,139.htm ponieważ słyszałam, że leczą niepłodność u kobiet.
Awatar użytkownika
Weroninka
Posty: 55
Rejestracja: 13 mar 2019, 16:06

Re: Ginekolog

Post autor: Weroninka »

Ja jestem zwolenniczka aby wybierać ginekologa z polecenia. Mojego poleciła mi koleżanka. Wybór nie jest az tak oczywisty.Po pierwsze taki lekarz prowadzi cała nasz ciąże musi mieć do tego serce poza tym ze ma kwalifikacje. A druga sprawa dobór antykoncepcji. Ja miałam właśnie z tym problem dlatego zmieniłam lekarza. Ten do którego chodze teraz dobrał mi bardzo dobrze pigułki,biorę belarę i nie miewam żadnych bóli głowy ani spadku libido. To jest podstawa przy stosowaniu anty,musimy sie dobrze czuc.
Awatar użytkownika
mazajka
Posty: 156
Rejestracja: 28 mar 2019, 23:23

Re: Ginekolog

Post autor: mazajka »

ja chodzę prywatnie, mam dobrego ginekologa

cynk dawkowanie
Awatar użytkownika
fikta
Posty: 152
Rejestracja: 29 kwie 2019, 15:07

Re: Ginekolog

Post autor: fikta »

prywatnie najlepiej
Awatar użytkownika
Mysza
Posty: 44
Rejestracja: 23 mar 2019, 18:13

Re: Ginekolog

Post autor: Mysza »

Wybór ginekologa jest bardzo wazny bo niejednokrotnie jak chcemy dobrać antykoncepcję to róznie to bywa, a lekarz jednak powinien zrobic odpowiednie badania aby antykoncepcja ,którą nam dobierze będzie odpowiednia http://antykoncepcjanamiare.pl/kalendar ... wykonywac/
Awatar użytkownika
contik
Posty: 125
Rejestracja: 23 wrz 2019, 8:43

Re: Ginekolog

Post autor: contik »

ja miałam właśnie fajną ginekolog, która po prostu zaleciła stosowanie antykoncepcji w celu zabezpieczania się przed ciążą, dodatkowo odczułam bardzo pozytywne skutki stosowania anty tj normalne libido, ból brzucha przed okresem nie jest uciążliwy i do tego zmniejszone krwawienie .
Awatar użytkownika
lovyn
Posty: 59
Rejestracja: 04 lut 2020, 13:46

Re: Ginekolog

Post autor: lovyn »

Dziwi mnie tylko zwiększone libido. Z tego co mi wiadomo to tabletki antykoncepcyjne zazwyczaj obniżają libido a nie zwiększają. No ale chyba w takim razie trafiłaś na dobre tabletki. ;) Ja stosowałam różne, aż w końcu doktor Blicharczyk dobrała mi odpowiednie. Po niektórych miałam nudności, co było strasznie męczące. W ogóle to dr Blicharczyk ma fajny własny gabinet w Kołobrzegu na ul. Szpitalnej. ;)
Awatar użytkownika
contik
Posty: 125
Rejestracja: 23 wrz 2019, 8:43

Re: Ginekolog

Post autor: contik »

Libido mam normalne, takie jak było. Pamiętaj, że dobrze dobrane tabletki antykoncepcyjne nie powodują żadnych skutków ubocznych, a nawet jeszcze pozytywnie wpływają na organizm kobiety, potwierdzają to chociażby badania http://antykoncepcjanamiare.pl/czy-tabl ... ia-kobiet/
Awatar użytkownika
Zefir
Posty: 187
Rejestracja: 16 lip 2019, 13:00

Re: Ginekolog

Post autor: Zefir »

Niestety, nie zawsze antykoncepcja jaką stosujemy moze być skuteczna i czasami zdarzy nam się jakiś wypadek. Warto wtedy zastosowac tabletkę dzień po. Teraz może być lekko utrudniony kontakt z lekarzami dlatego warto skorzystać z przychodni online https://zdalnaprzychodnia.pl/tabletka-dzien-po/ i w taki sposób po konsultacji z lekarzem otrzymać receptę na leki.
Awatar użytkownika
tajnerka
Posty: 43
Rejestracja: 09 lut 2020, 15:20

Re: Ginekolog

Post autor: tajnerka »

Dobry ginekolog to podstawa, bo wiadomo różnie to bywa i nie każdy w odpowiedni sposób podchodzi do swoich pacjentek. Ja na szczęście mam sprawdzonego swojego ginekologa do którego śmiało mogę się wybrać nawet z jakąś małą sprawą. No i cieszę się, że dobrał dla mnie bardzo dobrą antykoncepcję czyli tabletki vines po których czuję się naprawdę dobrze i zero jakiś problemów.
Awatar użytkownika
sensualna
Posty: 54
Rejestracja: 03 kwie 2019, 7:58

Re: Ginekolog

Post autor: sensualna »

No tak, z ginekologiem to sprawa ma się tak, że trudno kogoś porządnego znaleźć. Myślę więc, że dobrze jest wiedzieć, że tutaj http://medkorn.pl/zakres-uslug/poradnia ... ologiczna/ znajdziecie odpowiedniego specjalistę. Ja akurat w MedKorn szukałam laryngologa, dlatego wkleiłam taki link. Powodzenia i nie wstydźcie sie, moje drogie panie.
Awatar użytkownika
DagaMM
Posty: 85
Rejestracja: 27 kwie 2019, 13:50

Re: Ginekolog

Post autor: DagaMM »

dobry ginekolog to podstawa
Awatar użytkownika
DagaMM
Posty: 85
Rejestracja: 27 kwie 2019, 13:50

Re: Ginekolog

Post autor: DagaMM »

Ja planuję zmienić swojego, bo nie jestem zadowolona
Awatar użytkownika
DagaMM
Posty: 85
Rejestracja: 27 kwie 2019, 13:50

Re: Ginekolog

Post autor: DagaMM »

Polecicie mi kogoś z Białegostoku? Znacie jakiegoś dobrego ginekologa?
Awatar użytkownika
Filty
Posty: 74
Rejestracja: 10 mar 2019, 23:17

Re: Ginekolog

Post autor: Filty »

a wolicie ginekologa czy ginekolożkę?
Awatar użytkownika
lowest
Posty: 703
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:38

Re: Ginekolog

Post autor: lowest »

Wejdź w tego linka aby dowiedzieć się więcej https://randkuj.my/swatka
Awatar użytkownika
Kinga_182
Posty: 75
Rejestracja: 12 gru 2019, 23:52

Re: Ginekolog

Post autor: Kinga_182 »

Borykam się z dość przykrą dolegliwością jaką jest wypadanie macicy. Leczenie nieoperacyjne mnie bardzo interesuje i szukam jakiegoś specjalisty od przypadków trudnych jak mój ;) Znalazłam we Wrocławiu takiego specjalistę http://maciejzalewski.pl/artykul/leczen ... y-i-pochwy czy ktoś miał z tym Panem Doktorem do czynienia? Jak wrażenia?
Awatar użytkownika
allo83
Posty: 141
Rejestracja: 02 wrz 2019, 17:18

Re: Ginekolog

Post autor: allo83 »

Bardzo boję się znieczulenia, ponieważ jestem uczulona na niektóre substancje. Na szczęście trafiłam do Pani ginekolog z http://ginekolog-trojmiasto.pl, która podjęła się leczenia moich cyst na jajniku bez interwencji chirurgicznej. Po długim leczeniu torbiele zniknęły bezpowrotnie. Polecam wszystkim wspaniałą Panią doktor.

pokój kinowy w domu
Awatar użytkownika
Leila88
Posty: 130
Rejestracja: 06 kwie 2020, 10:01

Re: Ginekolog

Post autor: Leila88 »

Podczas dwóch ciąż musiałam do 3 miesiąca leżeć w łóżku. Trzecią ciążę prowadził ginekolog z gabinetu http://www.lekarz.com.pl/. Wprawdzie przebywałam na długotrwałym zwolnieniu, ale nie trzymał mnie ściśle w łóżku. Donosiłam zdrową córeczkę, a Pan doktor okazał się wyjątkowym fachowcem i profesjonalistą.
Awatar użytkownika
Zefir
Posty: 187
Rejestracja: 16 lip 2019, 13:00

Re: Ginekolog

Post autor: Zefir »

Nawet na takiego lekarza trzeba się teraz naczekać i z dużym wyprzedzeniem umawiać na wizytę . Dlatego wydaje mi się że dobrym rozwiązaniem są wizyty online. Taki kontakt z lekarzem jest mozliwy tutaj https://www.telemedycyna.mmcenter.pl/ . Dzieki temu dużo szybciej mamy możliwość skontaktowania się ze specjalistą a w momencie w ktorym coś się dzieje z naszym organizmem trzeba podjąć szybko leczenie.
Awatar użytkownika
Raspa
Posty: 155
Rejestracja: 18 gru 2019, 14:20

Re: Ginekolog

Post autor: Raspa »

Dziewczyny, a miałyście u siebie problem z suchością pochwy przez antykoncepcję? Ja próbowałam różnych metod (zmiany tabletek też) ale w końcu kupiłam sobie globulki Vagisan. Fajnie się sprawdziły, bo w przeciwieństwie do żeli na bazie wody nie działały chwilowo, a nawilżają i natłuszczają.
Awatar użytkownika
solina
Posty: 14
Rejestracja: 12 sie 2020, 14:42

Re: Ginekolog

Post autor: solina »

Znam ten problem, produkt też, chociaż ja akurat używałam tego w formie kremu z aplikatorem. Sprawdził się znacznie lepiej niż żele na bazie wody (bo tych z silikonem w ogóle nie mogę używać). Na pewno działa dłuzej, nie wysycha, ale jak mówisz, nawilża i natłuszcza.
Awatar użytkownika
nasino
Posty: 119
Rejestracja: 20 maja 2019, 22:43

Re: Ginekolog

Post autor: nasino »

Ja akurat takiego problemu nie miałam, ale za to bardzo ciężko było mi dobrać tabletki antykoncepcyjne. Kilku lekarzy stosowała na mnie różne lekarstwa co mnie tylko jeszcze bardziej wkurzało ale w końcu poszłam do dr Barbary Blicharczyk i ona zupełnie inaczej zajęła się moim przypadkiem. Zainteresowała się i zwróciła mi kilka badań, dzięki temu dobraliśmy lepsze leki.
Awatar użytkownika
Swierczyk
Posty: 5
Rejestracja: 20 sie 2020, 16:48

Re: Ginekolog

Post autor: Swierczyk »

Jak dla mnie to nie ma lepszego specjalisty niż w Ginkodencie http://ginkodent.pl/ginekologia/. Nie dość, że pomogą w problemach natury intymnej, to jeszcze leczą z zakresu stomatologii.
Awatar użytkownika
Leila88
Posty: 130
Rejestracja: 06 kwie 2020, 10:01

Re: Ginekolog

Post autor: Leila88 »

Miałam nieregularne miesiączki i zdecydowałam się zgłosić do lekarza w mojej przychodni, gdzie uczęszczam do rodzinnego. Stwierdziłam, że jeśli będzie coś nie tak, to pójdę prywatnie. Okazało się, że pomoc została udzielona znakomicie, bo po kilku cyklach przy zastosowanych odpowiednio lekach wszystko wróciło do normy. Gdybyście potrzebowali dokładnych namiarów, więcej informacji znajdziecie tutaj https://zpozjedrzejow.pl/przychodnia-2/.

szklenie okien porady
Awatar użytkownika
Majolika
Posty: 56
Rejestracja: 19 wrz 2020, 20:29

Re: Ginekolog

Post autor: Majolika »

Ja od lat mam swoją ulubioną panią doktor, chodzę do centrum medycznego Sodowski w Katowicach i tam do ginekolog Patrycji Sodowskiej http://sodowski.pl/ Powiem wam, że jestem w 100 % zadowolona że na nią trafiłam, bo doktor ma super podejście do pacjentek, wszystko dobrze tłumaczy i człowiek nie czuje się u niej jak pacjent nr 442. Profesjonalizm i uważność- to dwie cechy które cenię u lekarzy i doktor właśnie je ma.
Awatar użytkownika
orzech
Posty: 74
Rejestracja: 10 sty 2019, 11:38

Re: Ginekolog

Post autor: orzech »

Raspa pisze: ↑05 sie 2020, 11:18 Dziewczyny, a miałyście u siebie problem z suchością pochwy przez antykoncepcję? Ja próbowałam różnych metod (zmiany tabletek też) ale w końcu kupiłam sobie globulki Vagisan. Fajnie się sprawdziły, bo w przeciwieństwie do żeli na bazie wody nie działały chwilowo, a nawilżają i natłuszczają.
Ja też stosuję Vagisan i jestem bardzo zadowolona z jego działania. Przede wszystkim nie zawiera hormonów więc można go stosować także w ciąży. Faktycznie, natłuszcza i nawilża.
Katarinaa

Re: Ginekolog

Post autor: Katarinaa »

Od 2 lat chodze regularnie do http://ginkodent.pl/ginekologia/, nie wyobrażam sobie obecnie zmiany. Delikatnosc, i ludzkie podejscie to coś czego brakuje 80% dzisiejszych ginekologów, a tu jest wszystko
mośka

Re: Ginekolog

Post autor: mośka »

ten Vagisan to są globulki?
Żaneta

Re: Ginekolog

Post autor: Żaneta »

Są dwie wersje produktu, globulki albo krem z aplikatorem. Wybierasz tą formę, która bardziej Ci odpowiada. Ja akurat wolę globulki i fajnie się u mnie sprawdziły.
wąka

Re: Ginekolog

Post autor: wąka »

Jeżeli jesteście w ciąży bliźniaczej i chcielibyście wykonać badanie prenatalne, to polecam wam to miejsce https://han-medica.pl Znajdziecie tam profesjonalna obsługę i atrakcyjne oferty zabiegowe. Dajcie znać, co sądzicie o tym miejscu.
Awatar użytkownika
solina
Posty: 14
Rejestracja: 12 sie 2020, 14:42

Re: Ginekolog

Post autor: solina »

orzech pisze: ↑22 wrz 2020, 14:08
Raspa pisze: ↑05 sie 2020, 11:18 Dziewczyny, a miałyście u siebie problem z suchością pochwy przez antykoncepcję? Ja próbowałam różnych metod (zmiany tabletek też) ale w końcu kupiłam sobie globulki Vagisan. Fajnie się sprawdziły, bo w przeciwieństwie do żeli na bazie wody nie działały chwilowo, a nawilżają i natłuszczają.
Ja też stosuję Vagisan i jestem bardzo zadowolona z jego działania. Przede wszystkim nie zawiera hormonów więc można go stosować także w ciąży. Faktycznie, natłuszcza i nawilża.
Dzięki temu jest też bez recepty. Do tej pory niestety środki w formie kremu widywałam tylko na recepte.
Awatar użytkownika
finka
Posty: 122
Rejestracja: 24 maja 2019, 10:55

Re: Ginekolog

Post autor: finka »

Wszystko zależy od tego jaka to choroba bo leczenie może być różne. Ja na zmiany wywołane hpv stosowałam dopochwowy żel papilocare i po kuracji kilkumiesięcznej pozbyłam się tego wirusa z okolic intymnych , nawet cytologia mi się poprawiła
emaś

Re: Ginekolog

Post autor: emaś »

Jak długo trzeba stosować Vagisan, żeby mieć zadowalające efekty?
Żaneta

Re: Ginekolog

Post autor: Żaneta »

Wiesz co, to może być kwestia indywidualna, ale u mnie wystarczyło opakowanie, brałam codziennie. Teraz już dla podtrzymania efektu wystarczy dwa razy w tygodniu.
Awatar użytkownika
inecka
Posty: 161
Rejestracja: 27 cze 2019, 22:20

Re: Ginekolog

Post autor: inecka »

ja jestem w ciazy, juz drugiej :) mam zaufanego lekarza w szpitalu Medicover u ktorego prowadze ciaze. cenie sobie profesjonalizm i duza wiedze u ginekologa. na porod tez sie zdecydowalam w tym szpitalu, czasy mamy jakie mamy, covid itp, a ja chce zeby maz byl ze mna podczas porodu, tutaj mam taka mozliwosc
Awatar użytkownika
marta_m
Posty: 26
Rejestracja: 18 wrz 2020, 15:58

Re: Ginekolog

Post autor: marta_m »

Ja na stany zapalne sromu używam Octenisept. Mi mój lekarz doradził właśnie tak reagować w pierwszej kolejności i obserwować rozwój wydarzeń, jak wszystko jest okej to po nic innego już nie sięgam :)
Awatar użytkownika
caryca
Posty: 107
Rejestracja: 01 lip 2019, 15:29

Re: Ginekolog

Post autor: caryca »

Mój ginekolog też jest super, jak powiedziałam mu o swoich problemach od razu skojarzył że może to być endometrioza, wysłał mnie do najlepszych specjalistów od tej choroby w szpitalu medicover. Dobrze że był czujny bo to dopiero początkowe stadium tej choroby, można łagodzić objawy lekami, dietą i ćwiczeniami i to całkiem skutecznie
diśka

Re: Ginekolog

Post autor: diśka »

Mój problem intymny to bardzo dokuczliwy pms, który skutecznie dezorganizował mi dobrych kilka dni w miesiącu. Dlatego zdecydowałam się na tabletki anty po konsultacji z ginekologiem. Mimo, że wtedy zabezpieczenie nie było mi potrzebne. Po prostu nie miałam siły już się tak męczyć.
kaśkowa

Re: Ginekolog

Post autor: kaśkowa »

U mnie też się pojawiał bardzo uciążliwy pms ale jakiś czas temu moja ginekolog namówiła mnie na hormonalną antykoncepcję i ona załatwiła ten problem idealne, poza tym taka antykoncepcja ma jeszcze wiele innych zalet, między innymi to poprawa cery czy kondycji włosów
baśka

Re: Ginekolog

Post autor: baśka »

kaśkowa pisze: ↑11 mar 2021, 11:08 U mnie też się pojawiał bardzo uciążliwy pms ale jakiś czas temu moja ginekolog namówiła mnie na hormonalną antykoncepcję i ona załatwiła ten problem idealne, poza tym taka antykoncepcja ma jeszcze wiele innych zalet, między innymi to poprawa cery czy kondycji włosów
hejka, a możesz powiedzieć jakie masz tabletki? Też się przymierzam do takiej antykoncepcji i szukam informacji na temat tabletek
kaśkowa

Re: Ginekolog

Post autor: kaśkowa »

baśka pisze: ↑11 mar 2021, 11:22

hejka, a możesz powiedzieć jakie masz tabletki? Też się przymierzam do takiej antykoncepcji i szukam informacji na temat tabletek
Mogę :)!! Mam tabletki vines, biorę je już od mniej więcej 3 lat i dla mnie są idealne, ale pamiętaj że to ginekolog musi dobrać odpowiednie dla Ciebie tabletki bo każda z nas jest inna :)
Żaneta23

Re: Ginekolog

Post autor: Żaneta23 »

maja95 pisze: ↑01 lip 2019, 10:47 Cześć, witam wszystkich. Chciałam tutaj podzielić się swoją opinią na temat ginekolog Barbary Blicharczyk. Przyjmuje ona w Kołobrzegu, w kilku miejscach, ja akurat poszłam do niej prywatnie na wizytę kontrolną. No i szczerze powiem, że wcześniej nie spotkałam się z tak wspaniałym lekarzem! Wiem, początek trochę mylący, ale jestem naprawdę szczęśliwa, że do niej trafiłam. :D A przez przypadek, bo nawet nikt mi o niej nie wspominał!
Ja natomiast zastanawiam się nad zmianą ginekologa. Polecano mi ten gabinet https://cmp.med.pl/cmp-ochota/ginekolog/. CMP to podobno bardzo dobre centrum medyczne z wieloma dobrymi lekarzami i dobrym sprzętem.
barbara żak

Re: Ginekolog

Post autor: barbara żak »

Mną opiekuje się dr Adam Górski z kliniki Babka Medica w Warszawie. Mogę z czystym sumieniem polecić tego specjalistę. Czy to konsultacja ginekologiczna, pobranie cytologii czy założenie wkładki hormonalnej - Pan Doktor jest bardzo delikatny, a przy okazji umila czas wizyty rozmową. Bardzo doceniam jego wiedzę i polecam.
gabirela-kośka

Re: Ginekolog

Post autor: gabirela-kośka »

Jeśli borykacie się z zajściem w ciążę, macie za sobą poronienia, a bardzo chcecie mieć dzidziusia, ogromnie wam polecam tę klinikę https://klinikanieplodnosci.pl/oferta-menu/ :) Uratowała moje życie! Już byłam pewna, ze nie uda mi się mieć dziecka, ale przyszli z pomocą i po wykonaniu zabiegu inseminacji domacicznej udało się :)
Awatar użytkownika
feel09
Posty: 479
Rejestracja: 02 kwie 2019, 11:20

Re: Ginekolog

Post autor: feel09 »

Na pewno warto sprawdzić możliwość skorzystania z najlepszego, ale i także dość przystępnego cenowo ginekologa, aby sprawdzić, czy wszystko z naszym organizmem jest w porządku. Polecam ginekolog Wrocław tanio czyli http://maciejzalewski.pl/ gdzie możesz liczyć na wsparcie i wiedzę, która pozwoli Ci na pełną weryfikację stanu zdrowia w sferze intymnej.

odstraszanie szpaków forum
sójka35

Re: Ginekolog

Post autor: sójka35 »

barbara żak pisze: ↑03 maja 2021, 10:43 Mną opiekuje się dr Adam Górski z kliniki Babka Medica w Warszawie. Mogę z czystym sumieniem polecić tego specjalistę. Czy to konsultacja ginekologiczna, pobranie cytologii czy założenie wkładki hormonalnej - Pan Doktor jest bardzo delikatny, a przy okazji umila czas wizyty rozmową. Bardzo doceniam jego wiedzę i polecam.
Barbara Żak, ja też chodzę do Babka Medica! :) Tylko do dr Katarzyny Matuszny (na Ursynowie). Tak się przyzwyczaiłam do Pani Doktor, że na pewno lekarza nie będę zmieniać. Także ją polecam, bo Pani Doktor ma rozległą wiedzę, jest życzliwa, merytoryczna i też delikatnie bada.
joaśka

Re: Ginekolog

Post autor: joaśka »

Ja przez dosyć długi czas nie mogłam zajść w ciążę. Chodziłam do różnych klinik, ale bezskutecznie. Dopiero pomogli mi w klinice https://parens.pl/ , udało się uzyskać ciąże z jednego zarodka! Z drugiej strony się nie dziwie bo ich metody leczenia są bardzo wysoko w górze jeśli chodzi o inne kliniki.

panele szklane castorama
Martuś

Re: Ginekolog

Post autor: Martuś »

maja95 pisze: ↑01 lip 2019, 10:47 Cześć, witam wszystkich. Chciałam tutaj podzielić się swoją opinią na temat ginekolog Barbary Blicharczyk. Przyjmuje ona w Kołobrzegu, w kilku miejscach, ja akurat poszłam do niej prywatnie na wizytę kontrolną. No i szczerze powiem, że wcześniej nie spotkałam się z tak wspaniałym lekarzem! Wiem, początek trochę mylący, ale jestem naprawdę szczęśliwa, że do niej trafiłam. :D A przez przypadek, bo nawet nikt mi o niej nie wspominał!
Zaraz przy granicy polsko-czeskiej jest świetna klinika ginekologiczna Stonava, polecam skorzystać jeśli macie dość blisko.
Rafał

Re: Ginekolog

Post autor: Rafał »

Ale przecież dzisiaj jesteście w stanie znacznie lepiej poradzić sobie z takimi kwestiami. Teraz istnieją przecież banki nasienia takie jak https://www.gyncentrum.pl/bank-nasienia ... k-jajowych więc może warto byłoby już teraz tam zajrzeć i przekonać się, na jakiej zasadzie one działają.
szuławskamagda

Re: Ginekolog

Post autor: szuławskamagda »

Jeśli już mowa o bankach nasienia to w ośrodku leczenia niepłodności OVI klinika oferują dostęp do jednej z największych baz nasienia w Polsce. Decyzja nie należała do najłatwiejszych, ale wspólnie z mężem zdecydowaliśmy się że tak będzie dla nas najlepiej. Dziękuję za profesjonalną pomoc i dojrzałe podejście ze strony obsługi zatrudnionej w klinice.
śpiew

Re: Ginekolog

Post autor: śpiew »

Ja niedawno urodziłam, nie spodziewałam się tylu emocji, spraw do załatwienia, itp. Mogę jednak wam powiedzieć, że prowadził mnie znakomity lekarz, to ginekolog-położnik Jerzy Florjański, on ma swój gabinet https://www.florjanski-ginekolog.pl/ofe ... enie-ciazy we Wrocławiu. Bada dokładnie, jest kompetentny, świetnie sobie ze wszystkim radził, jest spokojny i opanowany, bardzo sympatyczny, a przy tym profesjonalny. Polecam go serdecznie.
Klaudia47

Re: Ginekolog

Post autor: Klaudia47 »

Jeżeli macie problemy z zajściem w ciąże, z płodnością to warto udać się po specjalistyczną pomoc. U mnie była to wizyta w klinice https://parens.pl Po kilku latach starania nie miałam już innego pomysłu. Klinika bardzo mi pomogła. Personel jest bardzo wykwalifikowany, ale jednocześnie bardzo empatyczny. Dzięki wspólnej pracy udało się! Za kilka miesięcy zostanę mamą :)
MariaŚ

Re: Ginekolog

Post autor: MariaŚ »

A czy ktoś na forum poruszał kiedy jest najlepszy moment na pierwszą wizytę u ginekologa ? bo ja właśnie mam małą nastolatkę, która ma 16 lat i regularnie miesiączkuję i sama chcę już mieć tą pierwszą wizytę za sobą. Muszę się do tego trochę przygotować i nawet ostatnio czytała bardzo fajny artykuł https://www.dolekarzy.pl/artykul/pierws ... wac-121172 właśnie na tym portalu medycznym. Oóglnie to polecam ten portal bo mają bardzo ciekawe artykuły.
Marikka

Re: Ginekolog

Post autor: Marikka »

Na pewno dobrze jest, skonsultować się z ginekologiem, który odpowie na wszelkie pytania i wątpliwości. Zachęcam zatem do sprawdzenia także choroby po usunięciu macicy, czyli https://maciejzalewski.pl/artykul/histe ... nia-grozne gdzie znajdziesz sporą dawkę wiedzy i doświadczenia. Warto stawiać na najlepszych.
Domagalskka

Re: Ginekolog

Post autor: Domagalskka »

Poszukując dobrego ginekologa warto rozważyć specjalistów z PZU Zdrowie - https://zdrowie.pzu.pl/ . PZU Zdrowie wyróżnia się imponującą siecią placówek medycznych. Z ponad 130 własnymi placówkami oraz 2 400 placówkami partnerskimi zapewniają szeroki dostęp do wysokiej jakości opieki ginekologicznej. Ta rozległa infrastruktura umożliwia pacjentkom skorzystanie z usług doświadczonych specjalistów bez konieczności długich podróży, co sprawia, że opieka staje się bardziej dostępna i wygodna.
goszka

Re: Ginekolog

Post autor: goszka »

Miałam dość trudne przeżycia w ciąży, serio. Trudno było mi znaleźć lekarza, który zrozumiałby mój strach. Na szczęście pomogła mi dr Barbara Blicharczyk. Czytałam dużo opinii na jej temat i z całą pewnością mogę sie pod nimi podpisać. Na wizytach czuć pasje, doświadczenie i ogromna wiedze. Bardzo polecam!
kapselka

Re: Ginekolog

Post autor: kapselka »

Kazdy ma jakies przezycia związane z lekarzami dlatego warto się mocno rozeznać przed pierwszą wizytą ;) https://jacekantos.pl/ podrzucam namiar na dobrego specjalistę . Pan doktor Antos przeprowadza leczenie nadżerek z zastosowaniem nowoczesnych metod, takich jak krioterapia.
ODPOWIEDZ