brak apetytu u chorego dziecka

Wątek dla rodziców. Wszystko o dzieciach, problemach i radościach związanych z rodzicielstwem.
druiła

brak apetytu u chorego dziecka

Post autor: druiła »

Mamy przedszkolaków, czy wasze dzieci też tak często chorują? Ja już nie mam na to siły, mam wrażenie, że z jednej choroby w drugą jest coraz bardziej osłabiona, nie wiem już czm wzmacniać, je mniej niż wcześniej i nie ma apetytu? Myślalam o nutrikidach, ale nigdy nie stosowałam takich produktów
biłgoaa

Re: brak apetytu u chorego dziecka

Post autor: biłgoaa »

Mam przedszkolaka, przeszliśmy czasy kiedy mała często chorowała. Nutrikid multi fibre znam, jeśli chcesz tego typu zywność podawać dziecku powinnaś to skonsultować z pediatra, bo to żywność wysokoenergetyczna, sama dawałam córci jak była chora i nie chciala nic jeść
Zożka

Re: brak apetytu u chorego dziecka

Post autor: Zożka »

druiła pisze: ↑23 lut 2021, 23:39 Mamy przedszkolaków, czy wasze dzieci też tak często chorują? Ja już nie mam na to siły, mam wrażenie, że z jednej choroby w drugą jest coraz bardziej osłabiona, nie wiem już czm wzmacniać, je mniej niż wcześniej i nie ma apetytu? Myślalam o nutrikidach, ale nigdy nie stosowałam takich produktów
Ja w takiej sytuacji kupuję dla synka w DOZie nutridrink Frebini - dobrze zbilansowany, przeznaczony dla dzieciaków. Małemu smakuje :)
ODPOWIEDZ