Opinie o firmie George Azzar

Wszystko o urządzaniu, remontowaniu i sprzątaniu wnętrz. Szukasz praktycznych rad i patentów związanych z meblami, sprzętem i całym wyposażeniem domu? Dołącz do dyskusji.
Awatar użytkownika
inkka
Posty: 65
Rejestracja: 20 sie 2019, 9:00

Opinie o firmie George Azzar

Post autor: inkka »

Hejka :) Czy ktoś z Was miał już okazję kupować meble w sklepie polskiego producenta George Azzar? Urządzam właśnie mieszkanie w stylo loftowym i u nich znalazłam kilka ciekawych propozycji. Warto ?
Awatar użytkownika
elbaa
Posty: 61
Rejestracja: 22 sie 2019, 9:50

Re: Opinie o firmie George Azzar

Post autor: elbaa »

nie znam ale zerknęłam na szybko na ich stronkę i fajne mają te meble, takie nietypowe. Widziałam, że realizują też indywidualne zamówienia więc w sumie można taki mebel stworzyć od A do Z zgodnie ze swoimi potrzebami. Fajne to jest :)
Awatar użytkownika
polla
Posty: 55
Rejestracja: 17 wrz 2019, 22:09

Re: Opinie o firmie George Azzar

Post autor: polla »

elbaa dokładnie tak :) Ja kupowałam u nich biurko, stolik kawowy i niebawem zamierzam też domówić nowy stół z krzesłami do jadalni. Wszystko robione jest pod wymiar. Jakość rewelacja, zresztą sam producent daje na tw swoje meble aż 100 lat gwarancji :)
Awatar użytkownika
inkka
Posty: 65
Rejestracja: 20 sie 2019, 9:00

Re: Opinie o firmie George Azzar

Post autor: inkka »

serio? 100 lat? wow! no to musi być pewien, że meble będą funkcjonować jak trzeba przez dłuuuugin okres czasu :) ja chce właśnie kupić meble i do jadalni i do salonu :) fajne jest to połaczenie drewna z metalem, u mnie będzie w kolorze czarnym :) dzięki elbaa za info :)
Awatar użytkownika
katarina
Posty: 165
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:58

Re: Opinie o firmie George Azzar

Post autor: katarina »

Nie znam ich. A w jakim stylu robią meble? Ja najbardziej lubię tego typu https://lemag1.com.pl/12-meble-ze-skory-naturalnej - skórzane, z naturalnych materiałów. Ładnie wyglądają w klasycznych i nowoczesnych aranżacjach.
Awatar użytkownika
polla
Posty: 55
Rejestracja: 17 wrz 2019, 22:09

Re: Opinie o firmie George Azzar

Post autor: polla »

inkka no to na pewno uda się coś wybrać bo ofertę mają dość rozbudowaną hehe :) daj znać jak złożysz już zamówienie jestem ciekawa na co się zdecydujesz :)
Awatar użytkownika
inkka
Posty: 65
Rejestracja: 20 sie 2019, 9:00

Re: Opinie o firmie George Azzar

Post autor: inkka »

polla top fakt, wybór zacny dlatego tak trudno się na coś konkretnego zdecydować haha :) w tym tygodniu będziemy już domykać listę zakupów i jak tylko złożymy to zamówienie to na pewno dam znać na co się zdecydowaliśmy :)
Awatar użytkownika
polla
Posty: 55
Rejestracja: 17 wrz 2019, 22:09

Re: Opinie o firmie George Azzar

Post autor: polla »

okej, fajnie :) to daj znać co się udało zamówić :)
Awatar użytkownika
inkka
Posty: 65
Rejestracja: 20 sie 2019, 9:00

Re: Opinie o firmie George Azzar

Post autor: inkka »

no i stało się, zamówienie złożone :) czekamy na stół TONY V, szafki nocne MANGO i stolik kawowy SAGE III :) już się nie mogę doczekać aż do nas dotrą :)
Awatar użytkownika
polla
Posty: 55
Rejestracja: 17 wrz 2019, 22:09

Re: Opinie o firmie George Azzar

Post autor: polla »

świetny wybór :) jestem ciekawa wyglądu tych mebli na żywo daj znać jak już dotrą :)
ODPOWIEDZ