Okna Drutex

Wszystko o urządzaniu, remontowaniu i sprzątaniu wnętrz. Szukasz praktycznych rad i patentów związanych z meblami, sprzętem i całym wyposażeniem domu? Dołącz do dyskusji.
Awatar użytkownika
braciak
Posty: 76
Rejestracja: 24 cze 2019, 8:09

Okna Drutex

Post autor: braciak »

Witam. Nie wiem czy dla każdego z Was był tak duży problem z wyborem okien? Bo dla nas jest to dość trudny wybór. Bo ja patrzę na estetykę i funkcjonalność a mąż na praktyczność. Więc aby pogodzić jedno z drugim udaliśmy się do firmy Drutex gdzie znaleźliśmy dokładnie to czego oboje oczekiwaliśmy od okien. A że jest to bardzo ceniona firma produkująca okna także wybór był oczywisty
Łudeś

Re: Okna Drutex

Post autor: Łudeś »

No to w takim razie rozglądając się za ładnymi, porządnymi i szczelnymi oknami do swojego domu, czy też mieszkania to ze swojej strony jak najbardziej mogę polecić Wam do sprawdzenia ofertę przygotowaną przez NoweOkna https://noweokna.pl/okna/alum u których będziecie mogli liczyć na szeroki wybór modeli, wersji również aluminiowych i jednocześnie pomoc przy samym montażu. Osobiście postawiłem na wersje MB-70HI, ale propozycji nie brakuje. No i zawsze można liczyć na pomoc co jest ważne, tym bardziej jeśli to dopiero pierwszy Wasz zakup w zakresie stolarki. Pozdrawiam i koniecznie dajcie znać na co się zdecydowaliście!
ODPOWIEDZ