Lampy katalityczne

Wszystko o urządzaniu, remontowaniu i sprzątaniu wnętrz. Szukasz praktycznych rad i patentów związanych z meblami, sprzętem i całym wyposażeniem domu? Dołącz do dyskusji.
Pażęka

Lampy katalityczne

Post autor: Pażęka »

Hej, czy ktoś z Was stosował, stosuje, albo ma jakieś doświadczenie z lampami katalitycznymi? Jak się sprawdzają, czy ładnie pachną? Zaciekawiły mnie już jakiś czas temu i są śliczne, tylko też swoje kosztują i chciałabym mieć pewność, że to się sprawdza, a nie tylko ładnie wygląda :D :D :D
Woń

Re: Lampy katalityczne

Post autor: Woń »

Lampy katalityczne są super... Mają w sobie coś magicznego i jednocześnie historycznego (bo wcale nie są nowym wymysłem!). Trochę kosztują, ale jak masz fundusze i lubisz się bawić z zapachami i wystrojem to polecam :-) lepiej od razu brać jakąś ładną, jaka Ci pasuje do wnętrza
Pażęka

Re: Lampy katalityczne

Post autor: Pażęka »

Woń pisze: ↑15 paź 2021, 0:56 Lampy katalityczne są super... Mają w sobie coś magicznego i jednocześnie historycznego (bo wcale nie są nowym wymysłem!). Trochę kosztują, ale jak masz fundusze i lubisz się bawić z zapachami i wystrojem to polecam :-) lepiej od razu brać jakąś ładną, jaka Ci pasuje do wnętrza
No właśnie kuszą mnie one od dłuższego czasu i tak się zastanawiam... Czy Ty może masz jakąś albo jesteś w stanie polecić w jaką lampę najlepiej na początek zainwestować? :D
Woń

Re: Lampy katalityczne

Post autor: Woń »

Każda lampa będzie się sprawdzać, musisz sobie poprzeglądać oferty... Najładniejsze lampy katalityczne w polskim internecie to chyba są na Notino... A przynajmniej według mojej opinii. Ja swoją właśnie tam kupiłam, mają rożne kształty i kolorki - wybór już zależy od Twoich preferencji :-)
ODPOWIEDZ