Jakie hiszpańskie płytki wybrać?

Wszystko o urządzaniu, remontowaniu i sprzątaniu wnętrz. Szukasz praktycznych rad i patentów związanych z meblami, sprzętem i całym wyposażeniem domu? Dołącz do dyskusji.
Awatar użytkownika
Izajasz_78
Posty: 24
Rejestracja: 29 lip 2019, 22:50

Jakie hiszpańskie płytki wybrać?

Post autor: Izajasz_78 »

Cześć! Co sądzicie na temat hiszpańskich płytek ze sklepu cerdesign? Warto w nie zainwestować? Czytałem na ich stronie, ze mają indywidualny terminarz dostaw i chętnie doradzają klientom.
Awatar użytkownika
Alina
Posty: 61
Rejestracja: 25 mar 2019, 14:12

Re: Jakie hiszpańskie płytki wybrać?

Post autor: Alina »

Pewnie, że warto. Ja mam płytki marki Venis i jestem bardzo zadowolona. Co to wysyłki, to rzeczywiście jest bardzo szybka. Pamiętam, że jak w południe złożyłam zamówienie, to dostałam przesyłkę już następnego dnia.
Awatar użytkownika
zoi77
Posty: 156
Rejestracja: 28 mar 2019, 8:46

Re: Jakie hiszpańskie płytki wybrać?

Post autor: zoi77 »

A co powiecie na przepiękne mozaiki jakie oferują https://www.paste-group.pl/oferta/bisazza/ ? Według mnie to doskonały sposób na podkreślenie wszelkiego rodzaju wnętrz. Mozaikę można wykorzystać do aranżacji całej ściany, czy podkreślenia poszczególnych elementów przykładowo lustra.
Awatar użytkownika
polkis
Posty: 62
Rejestracja: 21 maja 2019, 11:55

Re: Jakie hiszpańskie płytki wybrać?

Post autor: polkis »

Hiszpańskie płytki to te takie kolorowe, wzorzyste, prawda? Mi się jakoś niespecjalnie podobają, ale rozumiem, że są gusta są różne, więc czyjegoś upodobania nie oceniam. Wydaje mi się jednak, że lepiej wyglądają klasyczne, ciemne, albo szorstkie płytki ceramiczne http://kamiennewnetrza.pl/plytki-ceramiczne i takich właśnie szukam w Kamiennych Wnętrzach. Na szczęście wybór jest spory, a cena stosunkowo niska.
Awatar użytkownika
gapcia
Posty: 3
Rejestracja: 16 sty 2020, 10:00
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Jakie hiszpańskie płytki wybrać?

Post autor: gapcia »

Piękne są te płytki importowane,ale cena nie dla mnie.
Awatar użytkownika
absola
Posty: 38
Rejestracja: 13 sty 2019, 11:16

Re: Jakie hiszpańskie płytki wybrać?

Post autor: absola »

Polkis ma rację, zwykle to są takie kolorowe płytki, a mi one nie odpowiadają. Jakoś jestem za jednostajnym wzorem, za czymś, co nie szokuje, ale przede wszystkim wygląda elegancko. Dlatego zainteresowały mnie takie https://klink.pl płytki z kamienia. Moim zdaniem ten materiał jest nie tylko mocny, ale i porządny. Dlatego też dobrze to się będzie prezentować. Lepiej niż panel na przykład.
Awatar użytkownika
Konwalia54
Posty: 46
Rejestracja: 26 lis 2019, 22:23

Re: Jakie hiszpańskie płytki wybrać?

Post autor: Konwalia54 »

My niedługo zaczynamy remont mieszkanka i też potrzebne będą nam płytki oraz farba do kuchni. Szczególnie farba potrzebna mi jest naprawdę dobrej jakości farba. Słyszałam wiele dobre go o farbach Beckers (Farby Beckers Designer Colour). Myślę, że to chyba będzie najlepszy wybór i farba nie tylko będzie łatwa i przyjemna w użytku, ale również zapewni ładny kolor i nietrudno będzie utrzymać ścianę w czystości.
ODPOWIEDZ