Dekoracyjne rośliny i kwiaty

Wszystko o urządzaniu, remontowaniu i sprzątaniu wnętrz. Szukasz praktycznych rad i patentów związanych z meblami, sprzętem i całym wyposażeniem domu? Dołącz do dyskusji.
mićka

Dekoracyjne rośliny i kwiaty

Post autor: mićka »

Hej. Lubicie ozdabiać dom kwiatami doniczkowymi lub ciętymi albo kwiatowymi dekoracjami różnego typu? Ja uwielbiam wokół siebie piękne rośliny, dlatego szukam inspiracji względem tego gdzie i jakie warto umieścić. Do tej pory często kupowałam róże w różnych kolorach, mam też w doniczkach pelargonie i storczyki.
TereskaŻ

Re: Dekoracyjne rośliny i kwiaty

Post autor: TereskaŻ »

Ja bardzo lubię w domu świeże kwiaty i od czasu do czasu robię sobie taki prezencik w postaci bukietu lub dekoracji kwiatowej. Polecam zapoznać się z ofertą tego zakładu florystycznego "NA GÓRCE" w miejscowości Wschowa. Zakład florystyczny znam z okoliczności mojego śluby bo zamawiałam u nich dekorację na sale weselna i mój bukiet ślubny.
wiesiu76

Re: Dekoracyjne rośliny i kwiaty

Post autor: wiesiu76 »

Jeśli chodzi o dekoracyjne rośliny domowe, to moimi ulubieńcami są storczyk, skrzydłokwiat i liwistona. Kupisz te kwiaty w dobrych centrach ogrodniczych, np. https://www.straczkowscy.pl/rosliny-domowe/ Warto zapytać od razu o ich pielęgnację, żeby nam ładnie rosły w mieszkaniu.

psychotesty na maszyniste
ODPOWIEDZ