Czy warto zakupić speedcooka?

Wszystko o urządzaniu, remontowaniu i sprzątaniu wnętrz. Szukasz praktycznych rad i patentów związanych z meblami, sprzętem i całym wyposażeniem domu? Dołącz do dyskusji.
Awatar użytkownika
benedykt_90
Posty: 50
Rejestracja: 15 kwie 2019, 3:47

Czy warto zakupić speedcooka?

Post autor: benedykt_90 »

Cześć! Planuję zakupić speedcooka dla mojej narzeczonej na prezent z okazji walentynek. Dokładnie ten model: https://www.speedcook.pl/speedcook-promocja-1995-zl-do-31-12-2019. Myślicie, że warto? Ktoś z Was korzysta z takiego urządzenia wielofunkcyjnego w swoim domu? Dajcie znać, czy według Was warto je zakupić.
Awatar użytkownika
Michał
Posty: 25
Rejestracja: 12 cze 2019, 15:11

Re: Czy warto zakupić speedcooka?

Post autor: Michał »

Hmm… Słyszałem dobre opinie na jego temat, ale sam go nie mam. Ale z tego co wiem, to są aż 3 lata gwarancji na urządzenie, i 5 lat na silnik, więc raczej szybko się nie zepsuje.
Awatar użytkownika
Gustaw_88
Posty: 23
Rejestracja: 21 cze 2019, 7:04

Re: Czy warto zakupić speedcooka?

Post autor: Gustaw_88 »

Raczej każde urządzenie wielofunkcyjne jest przydatne. Jakiś czas temu kupiłem thermomixa i świetnie się sprawdza. Przy okazji nie musiałem kupować wielu innych sprzętów, bo ten sprzęt świetnie spełnia ich funkcje.
Awatar użytkownika
Kasha
Posty: 9
Rejestracja: 25 maja 2019, 13:54

Re: Czy warto zakupić speedcooka?

Post autor: Kasha »

Ja mam speedcooka i jestem zadowolona. To bardzo dobre jakościowo urządzenie. Poza tym dzięki niemu udaje mi się dużo sprawniej uporać z codziennym gotowaniem. 
ODPOWIEDZ