Cermar2 najlepsze wyposażenie do łazienki

Wszystko o urządzaniu, remontowaniu i sprzątaniu wnętrz. Szukasz praktycznych rad i patentów związanych z meblami, sprzętem i całym wyposażeniem domu? Dołącz do dyskusji.
Awatar użytkownika
Selena
Posty: 30
Rejestracja: 18 lut 2019, 14:40

Cermar2 najlepsze wyposażenie do łazienki

Post autor: Selena »

Polecam firmę Cermar2 – specjalizującą się w sprzedaży akcesoriów łazienkowych i płytek ceramicznych. Zostawiam link do jej strony internetowej: //cermar2.pl/ . Wszystkie produkty ma najwyższej jakości.

dno oka wojciech nowicki
Awatar użytkownika
zoi77
Posty: 156
Rejestracja: 28 mar 2019, 8:46

Re: Cermar2 najlepsze wyposażenie do łazienki

Post autor: zoi77 »

Dzięki za namiar. Może mi się przyda. Ja niedługo będę wykańczać swoją łazienkę, także czeka mnie niedługo zakup płytek itd. Właśnie dowiedziałam się z artykułu http://www.wph.net.pl/plytki-do-lazienk ... znaczenie/ , że mają dużą łazienkę można poszaleć. W sensie nie trzeba wybierać nudnych płytek, tylko z jakimiś wzorami czy ciekawą fakturą.
Awatar użytkownika
pinkin
Posty: 6
Rejestracja: 30 mar 2020, 21:14

Re: Cermar2 najlepsze wyposażenie do łazienki

Post autor: pinkin »

A czy mieliście okazję skorzystać z usług firmy ZAAR? W swojej ofercie mają także meble łazienkowe Bielsko, które robią na wymiar pod każdego klienta. Realizacje, które mają na stronie wyglądają świetnie! Największe wrażenie robią na mnie te meble z naturalnego drewna - o takich właśnie marzę!
Wiessiek

Re: Cermar2 najlepsze wyposażenie do łazienki

Post autor: Wiessiek »

Jeśli musicie urządzić łazienke dla osoby starszej lub niepełnosprawnej to tutaj https://oltens.com/pl/blog/szczegoly/ja ... osprawnych znajdziecie wiele porad w tym temacie. Dla osób starszych i niepełnosprawnych, odpowiednio dostosowane miski WC i umywalki są kluczowe. Montowane podtynkowo produkty oraz umywalki wpuszczane w blat zapewniają wygodę. Uchwyty na odpowiedniej wysokości oraz praktyczne akcesoria ułatwiają korzystanie z łazienki.

harting m
ODPOWIEDZ