Automatyka do bram wjazdowych

Wszystko o urządzaniu, remontowaniu i sprzątaniu wnętrz. Szukasz praktycznych rad i patentów związanych z meblami, sprzętem i całym wyposażeniem domu? Dołącz do dyskusji.
Ińka

Automatyka do bram wjazdowych

Post autor: Ińka »

Macie może jakieś doświadczenia w tym temacie i możecie powiedzieć który producent automatyki do bram wygrał u Was? Zastanawiam się nad wyborem i z tego co póki co się dowiedziałam, najlepiej wypada firma Beninca. Może akurat ktoś z Was korzysta z ich automatyki?
BartekKoło

Re: Automatyka do bram wjazdowych

Post autor: BartekKoło »

Mogę się zapytać? Bo mnie strasznie to nurtuje? Czy do automatyki do bram wykorzystywana jest inna automatyka? Wiem taka trochę infekcja jednak bo zastanawia mnie jak te silniki i inne działają? Czy na przykład jest gdzieś wielka fabryka gdzie jakiś robot do sprawiania pracuje nad mniejszym robotem do automatyki. Czy jednak to wszystko to indywidualne rozwiązania wykonywane przez specjalistów?
Adrian41

Re: Automatyka do bram wjazdowych

Post autor: Adrian41 »

Jeżeli są tutaj osoby, które szukają sprawdzonego sklepu internetowego z elementami automatyki przemysłowej, to osobiście mogę Wam polecić ofertę na stronie - https://gigaom.pl/czujniki-optyczne-refleksyjne . Co Wy sądzicie o ofercie tego sklepu internetowego?
ODPOWIEDZ