Malowanie dachu

Własna firma, praca, kariera. Rozmowy o biznesie.
Awatar użytkownika
Wielisław1965

Malowanie dachu

Post autor: Wielisław1965 »

Cześć, zaplanowałem, że w tym roku zajmę się odmalowaniem dachu budynku mojego zakładu. Ponoć bardzo dobrze radzi sobie z takimi zleceniami ekipa z firmy skalar.info.pl. Korzystaliście z ich usług? Byliście zadowoleni?
Awatar użytkownika
Efrem-69

Re: Malowanie dachu

Post autor: Efrem-69 »

Z mojego punktu widzenia malowanie dachów w Rzeszowie i okolicach to tylko jedna z licznych specjalności firmy Skalar. W moim przypadku zajmowali się alpinistycznym myciem okien i z tym poradzili sobie równie dobrze.
Oleś

Re: Malowanie dachu

Post autor: Oleś »

W mojej opinii jeżeli będziecie na etapie poszukiwań dobrych specjalistów w zakresie wykonania prac wokół dachu zarówno jeśli chodzi o odpowiednie zabezpieczenie oraz wykonanie malowania dachu to ze swojej strony jak najbardziej mogę polecić Wam do sprawdzenia https://www.grupabiotop.pl/zalety-farb- ... lnikowych/ którzy naprawdę znają się na rzeczy. Obsługa bardzo konkertna i uprzejma, a prace wykonane genialnie bo naprawdę dach wygląda jak nowy. Z resztą na ich stronie też sprawdzicie jak wiele świetnych realizacji już za nimi. Pozdrawiam i koniecznie dajcie znać jak wyszło!
ODPOWIEDZ