Jakiego doradcę kredytowego polecacie?

Własna firma, praca, kariera. Rozmowy o biznesie.
Awatar użytkownika
Izajasz_78
Posty: 24
Rejestracja: 29 lip 2019, 22:50

Jakiego doradcę kredytowego polecacie?

Post autor: Izajasz_78 »

Hej! Szukam profesjonalnego doradcy kredytowego w okolicach Kielc. Znajomy wspominał mi, ze kiedyś korzystał z usług firmy http://www.miralocum.pl/ i był bardzo zadowolony. Macie jakieś zdanie na temat tej firmy?
Awatar użytkownika
Ola
Posty: 17
Rejestracja: 18 lip 2019, 14:44

Re: Jakiego doradcę kredytowego polecacie?

Post autor: Ola »

Ja bardzo polecam miralocum. Nawiązałam z nią współpracę, kiedy chciałam wybrać optymalny kredyt i nie wiedziałam, z jakiej oferty skorzystać. Tam otrzymałam poradę i jestem bardzo zadowolona.
Awatar użytkownika
agis
Posty: 316
Rejestracja: 27 maja 2019, 20:51

Re: Jakiego doradcę kredytowego polecacie?

Post autor: agis »

Czy doradca kredytowy zawsze jest potrzebny? Myślę, że nie. Jeśli chcecie wziąć kredyt na remont domu, to myślę, że ten artykuł https://pozyczkaposzukiwana.pl/kredyt-n ... el-wybrac/ może okazać się niezwykle pomocny. Jest tam bowiem wiele cennych informacji, dzięki którym będziecie wiedzieć jakie rozwiązanie jest dla was najlepsze i na co należy zwracać uwagę.
Awatar użytkownika
mazajka
Posty: 156
Rejestracja: 28 mar 2019, 23:23

Re: Jakiego doradcę kredytowego polecacie?

Post autor: mazajka »

Teraz trudno o kredyt. Wiele firm ma problem.
Awatar użytkownika
ully
Posty: 85
Rejestracja: 21 wrz 2019, 20:54

Re: Jakiego doradcę kredytowego polecacie?

Post autor: ully »

Banki nie są teraz chętne przyznawać kredyty, zwłaszcza jeśli chodzi o firmy gastronomiczne. Tym bardziej się cieszę, że dzięki p.Sylwii Fiedoruk +48 730 850 128 udało mi się załapać na biznes kredyt z Finanza na dowolny cel firmowy - bieżącą działalność firmy. Można dzwonić, wszystko powie co i jak. Mi bardzo pomogła.

nowenna do matki bożej szkaplerznej
Awatar użytkownika
kozi44
Posty: 68
Rejestracja: 11 lip 2019, 16:25

Re: Jakiego doradcę kredytowego polecacie?

Post autor: kozi44 »

Chciałbym się was zapytać czy mozecie mi powiedzieć czy ktoś z was ma może jakiś kredyt we frankach? Z tego co się orientuję to teraz można unieważnić taki kredyt i na prawdę sporo na tym zyskać. Ktoś z was próbował już może to zrobić?
ODPOWIEDZ