dodatkowy dochód w Internecie

Własna firma, praca, kariera. Rozmowy o biznesie.
łlkj

dodatkowy dochód w Internecie

Post autor: łlkj »

kto zasugeruje dodatkowy dochód w internecie lub niezawodną platformę do pracy w niepełnym wymiarze godzin?                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              
Vladimerę

Re: dodatkowy dochód w Internecie

Post autor: Vladimerę »

Hazard może być dla Ciebie łatwym sposobem na wygranie gotówki, jeśli znasz odpowiednie strategie. Ale wszystkie są indywidualne dla każdej gry, więc nie mogę ci niczego polecić. Jestem pewien, że wszystko to można znaleźć w Internecie. Jeśli nigdy wcześniej nie grałeś w żadną z gier hazardowych, sprawdź https://darmowegry-online.pl/ , gdy znajdziesz trochę wolnego czasu. Jestem pewien, że ci się spodoba.
Tariś

Re: dodatkowy dochód w Internecie

Post autor: Tariś »

Dodatkowym zajęciem w niepełnym wymiarze godzin może być praca dla przedstawicielki Avon. Z racji tego, że jest duża konkurencja to warto posiadać swoją grupę osób, którym można podrzucić katalog i zaoferować kosmetyki. Marża w zależności od produktów wynosi od 10 do nawet 40/45%, więc wystarczy przeliczyć ile można zarobić przy zamówieniu np. powyżej 100 zł. Więcej dowiedzieć się można poprzez stronę: https://info-avon.pl/jak-zostac-konsultantka/, w której to można się również zapisać. Innym rodzajem działalności już w oparciu o umowę jest praca lidera sprzedaży (również na stronie wyżej jest zakładka lidera z opisem). Co sądzicie o tego rodzaju zajęciu?
Jaś38

Re: dodatkowy dochód w Internecie

Post autor: Jaś38 »

Myślę, że warto pracować nad swoim kontem instagramowym. Dzięki rozbudowaniu własnego konta możemy zacząć zarabiać na Instagramie. Na początku na pewno warto jest kupić obserwacje na Instagram, bo naprawdę nie jest łatwo zdobyć pierwszych followersów.
ODPOWIEDZ