Czy da się wyjść z długów?

Własna firma, praca, kariera. Rozmowy o biznesie.
Awatar użytkownika
benedykt_90
Posty: 50
Rejestracja: 15 kwie 2019, 3:47

Czy da się wyjść z długów?

Post autor: benedykt_90 »

Pytanie jak w temacie. Jak sądzicie? Czy da się wyjść z długów? Niestety mam dosyć duże długi i szukam pomocy – jeśli macie kontakt do dobrego prawnika, to dajcie znać…
Awatar użytkownika
Izajasz_78
Posty: 24
Rejestracja: 29 lip 2019, 22:50

Re: Czy da się wyjść z długów?

Post autor: Izajasz_78 »

A próbowałeś już skontaktować się z firmą Przeciwegzekucja? Z tego co wiem pomaga ona dłużnikom się oddłużyć i zna pewne metody, dzięki którym udaje jej się to osiągnąć.
Awatar użytkownika
benedykt_90
Posty: 50
Rejestracja: 15 kwie 2019, 3:47

Re: Czy da się wyjść z długów?

Post autor: benedykt_90 »

Nie słyszałem o niej… Może warto by było się z nią skontaktować.
Awatar użytkownika
Mela
Posty: 24
Rejestracja: 18 lip 2019, 14:41

Re: Czy da się wyjść z długów?

Post autor: Mela »

Na pewno warto! Korzystałam z jej usług i jestem bardzo zadowolona – sprawa została zakończona pomyślnie, a wszystko dlatego, że zastosowałam techniki opracowane przez przeciwegzekucję. 
Awatar użytkownika
agis
Posty: 316
Rejestracja: 27 maja 2019, 20:51

Re: Czy da się wyjść z długów?

Post autor: agis »

Tutaj https://www.splatachwilowek.pl/czy-wies ... -maz-zony/ koniecznie sobie zerknijcie jeśli macie jakieś zadłużenie, którego nie możcie spłacić lub wasz małżonek wpadł w tarapaty. Można się tam bowiem dowiedzieć czy żona odpowiada za długi męża i czy mąż odpowiada za zadłużenie żony. Myślę, że taka wiedza się przyda. Przede wszystkim pozwoli na rozwianie wszelkich wątpliwości.
jaśtek

Re: Czy da się wyjść z długów?

Post autor: jaśtek »

Pewnie, że się da tylko z pomocą profesjonalnej kancelarii, która w tym się specjalizuje. Zobacz jakie ma opinie kancelaria Lexa, najlepsza chyba w działaniach antywindykacyjnych i upadłościach
ODPOWIEDZ